Squash Koszalin - Adria

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Adria Squash Koszalin Adria Koszalin - partnerzy

Partnerzy

Partnerzy Adria Squash Klub w Koszalinie

Dieta.pl Portal dieta.pl
made in koszalin
Grupa MADE IN KOSZALIN powstała z inicjatywy Centrum Biznesu oraz Browaru w Koszalinie, producenta marki Brok, ze wsparciem Prezydenta Miasta Koszalina Mirosława Mikietyńskego.

Firma Turystyczno-Usługowa Marcin Machocki działa na rynku turystycznym od 2009 roku. Jej właścicielem jest rodowity koszalinianin, Marcin Machocki - licencjonowany przewodnik (uprawnienia przewodnika terenowego - woj. zachodniopomorskie) i pilot wycieczek, który łączy pracę z pasją i swoimi zainteresowaniami. Z branżą turystyczno-hotelarską związany jest już od 2003 roku. Doświadczenie w zarządzaniu zdobywał jako kierownik Ośrodka Rehabilitacyjno-Wypoczynkowego w Sarbinowie Morskim.
Północna Izba Gospodarcza
Północna Izba Gospodarcza jest największą reprezentacją samorządu gospodarczego Pomorza Zachodniego i największą izbą gospodarczą w Polsce. Powstała pod koniec 1997 roku, kiedy to sześćdziesięciu przedsiębiorców ze Szczecina postanowiło powołać organizację do życia.
fitprofit
Kombinezony motocyklowe, kaski motocyklowe i inne akcesoria.
Jesteśmy sklepem z profesjonalną odzieżą motocyklową.
W ofercie kombinezony motocyklowe Dainese, Shoei i Sidi, kaski takich firm jak: Dainese, Shoei i Sidi, buty, rękawice i ochraniacze.
fitprofit
Hotel Wellness & SPA Unitral to jedyny hotel nad morzem z basenem z morską wodą z Morza Martwego a zarazem jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów w tej części wybrzeża. Położony jest w centrum Mielna, w bliskiej odległości od szerokiej, piaszczystej plaży. Gościnność, serdeczna atmosfera i bogata oferta hotelu obejmująca zabiegi SPA, kąpiele w basenach, zajęcia rehabilitacyjne i sportowe oraz wyśmienitą kuchnię sprawiają, że jest to idealne miejsce na wypoczynek i wczasy nad morzem o każdej porze roku.
fitprofit
Gabinet Rehabilitacji Aktywnej powstał w oparciu o zespół fizjoterapeutów - Katarzyny Korban - Wicher i Wojciecha Kosińskiego, dotychczas prowadzących indywidualną praktykę w zakresie rehabilitacji oraz równolegle zdobywających doświadczenie w jednostkach publicznej służby zdrowia.
fitprofit
LKW-KRANE - Zabudowy pojazdów, Żurawie hydrauliczne, Dokumentacje techniczne, Usługi, Konserwacja
fitprofit
ELWI Koszalin - Akcesoria meblowe, płyty meblowe, blaty kuchenne, kuchnie
fitprofit
Meduza - Hotel i restauracja w Mielnie
fitprofit
Fit Profit - usługa udostępniająca dogodny i nieograniczony dostęp do zajęć sportowych w całej Polsce, w ramach jednej karty honorowanej we wszystkich współpracujących placówkach, bez ograniczeń czasowych i deklaracji korzystania z określonej lokalizacji.
tworzenie stron www
Akcent Koszalin - projektowanie stron internetowych
Poprawiony: poniedziałek, 17 września 2018 07:52